Вертіївські школярі дивилися фільм на міжнародному фестивалі – СОСНИЦЯ СЬОГОДНІ

Вертіївські школярі дивилися фільм на міжнародному фестивалі

Вже другий рік поспіль працівниками Вертіївської сільської ради у тісній співпраці з учителями Вертіївської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.П.Кирпоноса організовується та проводиться екскурсія для учнів, які відвідують пришкільний оздоровчий майданчик до м. Чернігова на «ЧілдренКінофест».

 

«ЧілдренКінофест» – це щорічний міжнародний фестиваль кіномистецтва для дітей та підлітків, який знайомить нашу молодь з найновішими та найкращим європейськими стрічками.

От і наші 22 дитини у перший день роботи пришкільного майданчикапознайомилися з  комедією німецького режисера Ланселота фон Нацо «Лотте та Луїза: витівки близнят». Діти були задоволені від перегляду  та сповнені позитивними враженнями.

Після кіносеансу Тронь М.О. та Мороз Н.В. провели екскурсію – прогулянку по мальовничому Валу – найдавнішій частині Чернігова. Там були зроблені пам’ятні фото біля гармат ХVІІІ ст. та пам’ятника Т.Г.Шевченку.

 

Довідково: Чілдрен Кінофест – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який знайомить молоду українську аудиторію як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою. Щорічний фільм-переможець фестивалю визначається шляхом прямого голосування глядачів – на вході до кінотеатру кожен відвідувач отримує бюлетень, за допомогою якого оцінює фільм.

Четвертий фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» відбувся з 26 травня по 4 червня 2017 року у 21 місті України, його покази відвідали понад сорок тисяч юних українців.

Гран-прі міжнародного конкурсу за підсумками глядацького голосування отримала стрічка «Моллі Мун і чарівний підручник гіпнозу» режисера Крістофера Н. Роулі з Великої Британії. У національному конкурсі фільмів, знятих дітьми, найкращою стала анімаційна картина «Як завести котеня» 7-річної Поліни Шевченко з Дніпра.

Подія відбувається за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Державного агентства України з питань кіно, посольств і культурних представництв країн-учасниць. Організатор – компанія «Артхаус Трафік».

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*